Импелер (водна помпа) YAMAHA - 6F5-44352-00
Импелер (водна помпа) YAMAHA - 6F5-44352-00
- Наличност: В наличност
- Модел: 6F54435200
32.40 € / 63.37 лв
без ДДС: 32.40 € / 63.37 лв




Импелер (турбинка за водна помпа) YAMAHA за следните машини:
E40G* '03- ; 40J* '03- ; 40Q* '90- ;
Продукт модел: 6F54435200
Произведено от Yamaha
Наличен на склад
Препоръчваме да видиш още от: Резервни Части за Извънбордови Двигатели Yamaha, Импелери за лодки и морски двигатели
| Размер импелери | |
| Брой лопатки: | 6 лопатки |
| Вътрешен диаметър ø - A: | 16.04 мм |
| Външен диаметър Ø - B: | 69.8 мм |
| Височина h - C: | 22.1 мм |
| Материал импелер: | Неопрен |
| Марка двигател: | Yamaha |
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Yamaha |
| Страна на производство | Япония |