Импелер(водна помпа) YAMAHA - 6H4-44352-02
Импелер(водна помпа) YAMAHA - 6H4-44352-02
- Наличност: В наличност
- Модел: 6H44435202
32.80 € / 64.15 лв
без ДДС: 32.80 € / 64.15 лв
Описание
Импелер(водна помпа) YAMAHA - 6H4-44352-02 – сега само за 32.80 € / 64.15 лв
Оригинален импелер / водна помпа / турбинка YAMAHA 6H44435202
За следните модели извънбордови двигатели YAMAHA и други*:
40N* '84- ; 40H* '87- ; 50E* '84- ; 50D* '85- ; 30D* '86- ; 25J* '87- ; E30H* '03- ; 25Q* '90- ; E25A* '98- ; 25V* '96- ; 30G* '96- ; F45A* '99- ; F20A* '03- ; F25A* '98- ; 40X* '98- ; F40B* '00- ; FT25B* '00- ; F30A* '01- ; 25B* '01- ; 30H* '03- ; F40F '09- ; FT25F* '09- ; F25D* '09- ; F30B* '09- ; F20D* '11- ;
Продукт модел: 6H44435202
Произведено от Yamaha
Изпращаме в рамките на 24 часа.
Популярни продукти в категория: Импелери за лодки и морски двигатели, Резервни Части за Извънбордови Двигатели Yamaha
Технически характеристики
| Размер импелери | |
| Брой лопатки: | 6 лопатки |
| Вътрешен диаметър ø - A: | 15.87 мм |
| Външен диаметър Ø - B: | 51.3 мм |
| Височина h - C: | 18.66 мм |
| Материал импелер: | Неопрен |
| Марка двигател: | Yamaha Parsun Selva |
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Yamaha |
| Страна на производство | Япония |


