Импелер (водна помпа) YAMAHA 63V-44352-01-00
Импелер (водна помпа) YAMAHA 63V-44352-01-00
- Наличност: В наличност
- Модел: 63V4435201
29.50 € / 57.70 лв
без ДДС: 29.50 € / 57.70 лв
Импелер / водна помпа / турбинка YAMAHA 63V4435201
За следните модели извънбордови двигатели YAMAHA:
F 15 A***, F 15 C***, F 20 B***
Код на модела: 63V4435201
Доверете се на Yamaha
Наличен на склад
Открий още артикули в: Импелери за лодки и морски двигатели, Резервни Части за Извънбордови Двигатели Yamaha
| Размер импелери | |
| Брой лопатки: | 6 лопатки |
| Вътрешен диаметър ø - A: | 12.85 мм |
| Външен диаметър Ø - B: | 53 мм |
| Височина h - C: | 14 мм |
| Материал импелер: | Неопрен |
| Марка двигател: | Yamaha |
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Yamaha |
| Страна на производство | Япония |