Лодка MERCURY 250 DYNAMIC PVC, СВЕТЛО СИВ - AA260050M




Customer Service
- Наличност: Извън наличност
- Модел: AA260050M
Описание
Лодка MERCURY 250 DYNAMIC PVC, СВЕТЛО СИВ - AA260050M – сега само за 1,395.83 € / 2,730.01 лв
RIB лодките Mercury Dynamic 250 ви предоставя силата на твърдия корпус , който придава изключителна стабилност на надуваемите лодки. Всеки модел от серията Dynamic RIB разполага с твърд корпус от ламинирано фибростъкло с вакуумната технологията VITECH, формоваща корпуса и транцевата дъска като едно цяло за невероятна сила и издръжливост. Просторния интериор позволява пренасянето на много товари.
– Светло сив VITECH корпус, предоставящ съотношение на невероятна сила към тегло
– Палуба с покритие против хлъзгане за повишаване на безопасността при влизане или излизане
– Три вградени точки за повдигане за по лесно транспортиране
– Пейка от фибростъкло
– Сгъваема система от ключове за греблата за лесно съхранение
Лодката се предлага с 2 типа балони – PVC и HYPALON
Технически характеристики:
| Тип на дъното: | RIB |
|---|---|
| Материал на балона: | PVC |
| Дължина лодка /cm/: | 250 |
| Ширина на лодката /cm/: | 145 |
| Вътрешна дължина: | 153 cm |
| Вътрешна ширина: | 67 cm |
| Диаметър балон: | 38 cm |
| Тегло лодка: | 35 kg |
| Товароносимост: | 340 kg |
| Брой лица: | 3 |
| Мощност двигател /мин./: | 2.5 HP |
| Мощност на двигателя /HP макс./: | 5 HP |
| Максимално тегло двигател: | 30 kg |
| Отсеци в балона: | 3 |
| Дължина транец: | S /381mm/ |
| Категория/клас СЕ: | - |
| Размери на опаковката: | 185x96x45 cm |
Модел: AA260050M
Произведено от Mercury
Временно изчерпан – абонирай се за известие.
Открий още артикули в: Лодки MERCURY RIB DYNAMIC / 250см - 300см
Технически характеристики
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Mercury |
| Страна на производство | Япония |