Двигател Mercury F20 EFI




Customer Service
- Наличност: В наличност
- Модел: Mercury F20EFI
Опции
Описание
Двигател Mercury F20 EFI – на топ цена 3,630.00 € / 7,099.66 лв
Ефикасност и изпълнение, на което можете да разчитате. В плитчините или в дълбокото. Фокусиран контрол, аеродинамичен дизайн.
Ниското тегло и страховит въртящ момент на новите 10,15 и 20кс EFI Mercury FourStrokes натоварват вашата лодка по-бързо и осигуряват най-доброто в класа ускорение, за да допълнят най-високата в класа си максимална скорост.
Тези мотори са лесни за монтиране и работа, а EFI или електронното впръскване на горивото гарантира надеждно стартиране и незабавно реагиране на дросела при всякакви атмосферни условия.
Най-ниската предавана вибрация в своя клас създава по-комфортно управление.
Процесът на грундиране и боядисване на предварителната подготвените части на Mercury е създаден специално за използване на морска вода, осигуряващ дългосрочна защита на алуминиевите отливки и е жизненоважна част от изключителната корозионна устойчивост на EFI FourStrokes с 10,15 и 20кс.
Препоръчително моторно масло: Quicksilver 10W-30
Препоръчително редукторно масло: Quicksilver Premium Gear Lube
Препоръчителна запалителна свещ: NGK DCPR6E
Комплекта включва:
- Извънбордов двигател F20 EFI
- Трансмисионно масло (фабрично поставено в редуктора)
- Външен резервоар 12 литра
- Комплект с инструменти
- Въже за аварийно стартиране
- Моторно масло - точна разфасовка, необходима за разработката
- Инструкции за употреба и експлоатация на Български език
Важно! Дистанционното управление не е включено в комплекта и цената.
Необходимо е да се закупи отделно и Mercury дистанционен пакет 1(виж в снимки), който включва щамбайн, уред, но без жила за ход и газ. Жилата за всяка лодка са с индивидуална дължина и се поръчват отделно. Цената на пакета е 500лв и е промоционална само при закупуване на нов двигател!
Препоръчителни съвети:
За валидна гаранция е желателно първата смяна и на двете масла да е след 10 до максимум 20 работни часа на мотора,а след това на всеки 100работни часа или веднъж годишно като е препоръчително да използвате за целта оторизиран гаранционен сервиз на Mercury който може да ви въвежда коректно данните по гаранция.
Код на модела: Mercury F20EFI
Доверете се на Mercury
Варианти: F20MH Къс ботуш, ръчно управление, F20MLH Дълъг ботуш, ръчно управление, F20EH Къс ботуш, ел. стартер, ръчно управление, F20ELH Дълъг ботуш, ел. стартер, ръчно управление, F20E Къс ботуш, ел. стартер, дистанционно управление, F20EL Дълъг ботуш, ел. стартер, дистанционно управление, F20EPT Къс ботуш,ел. стартер, дистанционно управление, хидравличен Trim&Tilt, F20ELPT Дълъг ботуш,ел. стартер, дистанционно управление, хидравличен Trim&Tilt, F20ELHPT Дълъг ботуш,ел. стартер, ръчно управление, хидравличен Trim&Tilt
Ограничени наличности – побързай с поръчката!
Открий още артикули в: MERCURY / Среден клас двигатели F15 - F40, Двигател за лодка
Технически характеристики
| характеристики за двигатели | |
| Страна на производство | Япония |
| Гаранция | 2 години - стандартна / 5 години - при сервизиране в оторизиран сервиз |
| Тип на двигателя | 2-цилиндров, четиритактов |
| Работен обем куб. см | 362 cm³ |
| Максимална мощност | 14.7 kW (20 HP) / 5,500 rpm |
| Диаметър и ход на буталото | 63.0 mm x 58.1 mm |
| Максимални работни обороти | 5.000 - 6.000 rpm |
| Горивна система | EFI (Electronic Fuel Injection) инжекцион |
| Охладителна система | Водна |
| Запалителна система | CDI (Capacitor Discharge Ignition) |
| Стартиране | Ръчен или Електрически |
| Предавателно число на редуктор | 2.15 (28/13) |
| Управление | Ръкохватка или дистанционно управление |
| Алтернатор | 12 V, 10 A *опция |
| Капацитет маслен резервоар/картер/ | 1л |
| Капацитет на редуктор | 0.370мл |
| Тегло | 45кг |
