Импелер (водна помпа) YAMAHA - 6L5-44352-00
Импелер (водна помпа) YAMAHA - 6L5-44352-00
- Наличност: В наличност
- Модел: 6L54435200
20.90 € / 40.88 лв
без ДДС: 20.90 € / 40.88 лв




Импелер (турбинка за водна помпа) YAMAHA за следните машини:
F2.5A* '03- ; 3A* '88- ;
YAMAHA/MARINER O.E.#: 6L5-44352-00
PARSUN O.E.#: F2.6-03000100
Код на модела: 6L54435200
Марков артикул от Yamaha
На склад – поръчай днес
Популярни продукти в категория: Импелери за лодки и морски двигатели, Резервни Части за Извънбордови Двигатели Yamaha
| Размер импелери | |
| Брой лопатки: | 6 лопатки |
| Вътрешен диаметър ø - A: | 10 мм |
| Външен диаметър Ø - B: | 36 мм |
| Височина h - C: | 14.5 мм |
| Материал импелер: | Неопрен |
| Марка двигател: | Yamaha Parsun |
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Yamaha |
| Страна на производство | Япония |