Импелер (водна помпа) YAMAHA - 6G1-44352-00-00
Импелер (водна помпа) YAMAHA - 6G1-44352-00-00
- Наличност: В наличност
- Модел: 6G14435200
21.90 € / 42.83 лв
без ДДС: 21.90 € / 42.83 лв




Импелер (турбинка за водна помпа) YAMAHA за следните машини:
8N* '84- ; 8C* '85- ; 6C* '84- ; 6J* '86- ; 6D* '84- ;
MERCURY O.E.#: 47-11590M
Номер на модела: 6G14435200
Гаранция от производителя Yamaha
В наличност – очаквай бърза доставка.
Разгледай още продукти в: Резервни Части за Извънбордови Двигатели Yamaha, Импелери за лодки и морски двигатели
| Размер импелери | |
| Брой лопатки: | 6 лопатки |
| Вътрешен диаметър ø - A: | 11.9 мм |
| Външен диаметър Ø - B: | 40 мм |
| Височина h - C: | 18 мм |
| Материал импелер: | Неопрен |
| Марка двигател: | Yamaha |
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Yamaha |
| Страна на производство | Япония |