Импелер (водна помпа) YAMAHA - 68T-44352-00-00
Импелер (водна помпа) YAMAHA - 68T-44352-00-00
- Наличност: В наличност
- Модел: 68T4435200
28.80 € / 56.33 лв
без ДДС: 28.80 € / 56.33 лв




Оригинален импелер (турбинка за водна помпа) YAMAHA за следните машини:
F6A* '01- ; F6B* '05- ; F8C* '00- ; F9.9F* '08- ; F9.9J* '13- ;
Код на модела: 68T4435200
Марков артикул от Yamaha
На склад – поръчай днес
Виж и нашите предложения в: Резервни Части за Извънбордови Двигатели Yamaha, Импелери за лодки и морски двигатели
| Размер импелери | |
| Брой лопатки: | 6 лопатки |
| Вътрешен диаметър ø - A: | 11.6 мм |
| Външен диаметър Ø - B: | 53 мм |
| Височина h - C: | 13 мм |
| Материал импелер: | Неопрен |
| Марка двигател: | Yamaha |
| характеристики за двигатели | |
| Производител | Yamaha |
| Страна на производство | Япония |